Scroll to top

PREČO MY

Zariaďujeme interiéry na kľuč od prvého kontaktu s klientom, kde nám predstaví svoju ideu. Vieme interiér navrhnúť aj zrealizovať do poslednej bodky. Pracujeme so všetkými používanými materiálmi ako sú drevotrieska, drevo, kameň, kov, sklo. Vyrábame atypický nábytok na mieru s interiérovým štúdiom. Interiéry dodávame komplet so všetkými subdodávkami ako sú kov, kameň, sklo.

Najdôležitejším interiérovým prvkom, ktorý ovplyvňuje kvalitu Vášho bývania je voľba dobrého a kvalitného nábytku. Podľa Vašich požiadaviek Vám na mieru vyrobíme akýkoľvek nábytok, ktorý bude spĺňať Vaše predstavy a módne trendy dnešnej doby. Hlavným cieľom našej firmy je vyrábať a predávať kvalitný nábytok za dostupné ceny a tým zabezpečiť spokojnosť zákazníka.

KTO SME

Náša firma sa niekoľko rokov zaoberá výrobou kuchynských liniek, vstavaných skríň, detského, kancelárskeho nábytku, interiérových dverí, vchodových dverí, schodísk a rôznych bytových doplnkov. Všetky produkty sú vyrobené na mieru predovšetkým z masívneho dreva, ale aj z lisovanej drevovláknitej dosky v rôznych farebných prevedeniach.

Máme radi výzvy, čiže nič pre nás nie je nevyrobiteľne. V tíme mame ľudí, ktorí sa venujú tomuto odvetviu viac ako 15 rokov. Máme dobre zabezpečený project management, čo zabezpečí stálu informovanosť zákazníka o stave jeho objednávky a taktiež dochvíľnosť dodavok nábytku. Spolupracujeme aj s architektmi, ktorí vedia vypracovať kompletnú dokumentáciu k prerábke interiéru.